Restaurace U Marie

 
 • Polední menu

  Každý den je pro Vás připravené menu za 85,- včetně polévky, hlavního jídla a dezertu.

  Polední menu
 • Pizza menu

  Vivamus ultrices tincidunt eros, sed sollicitudin est condimentum quis. Nulla a purus sit amet enim tincidunt varius vel a libero. Aenean neque dolor, tristique eu fermentum quis, imperdiet tincidunt ligula. Ut ut est erat, eget tempor odio vestibulum sed diam orci, vel mattis purus. Donec faucibus neque eu turpis imperdiet commodo.

  Pizza menu
 • Restaurace

  Vaříme výhradně českou kuchyni a klademe velký důraz na kvalitu surovin a zároveň i na čistou kuchyni. Dokážeme pro Vás připravit pokrmy od grilovaných pokrmu až po zdravou výživu. V restauraci je možnost využití prostorné a klidné terasy. Můžete přijít i se svými dětmi pro které je tu připraven dětský koutek. V případě příznivého počasí se zde připravují pokrmy na venkovním grilu.

  Restaurace
 • Vinárna / Club

  Kompletně vybavený disco club (párty, živá hudba). Prostory pro uzavřenou společnost (svatby, oslavy, firemní večírky, narozeninové akce atd.) Pronajímáme prostory clubu po předchozí telefonické domluvě.

  Vinárna / Club

Vinárna / Club

Kompletně vybavený disco club (párty, živá hudba)
Prostory pro uzavřenou společnost (svatby, oslavy, firemní večírky, narozeninové akce atd.)
Pronajímáme prostory clubu po předchozí telefonické domluvě.

 

Naše služby

Restaurace

Vaříme výhradně českou kuchyni a klademe velký důraz na kvalitu surovin a zároveň i na čistou kuchyni. Dokážeme pro Vás připravit pokrmy od grilovaných pokrmu až po zdravou výživu.

Více informací

Pizza menu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras molestie condimentum conse am leom. Aenean neque dolor, tristique eu fermentum quis, imperdiet tincidunt ligula.

Více informací

Vinárna / Club

Kompletně vybavený disco club (párty, živá hudba). Prostory pro uzavřenou společnost (svatby, oslavy, firemní večírky, narozeninové akce atd.). Pronajímáme prostory clubu po předchozí telefonické domluvě.

Více informací